Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, midi ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Antrparantez Bilkent Üniversitesi İşletme Bili Yönetimi bölümünde de eğitim bilimi almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de anahtar eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir kellearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal zeval projeleri alanlarında birgani başarıya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir öbürü de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak yer yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün yanı sıra başkaca eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda yer yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları içre, Bilinçli Gençler toplumsal zeval projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, kıraylerin eğitim bilimi ve irfan sahaındaki ihtiyaçlarını karşıtlamaya müteveccih çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde kuruluşlandırdığı Bilinçli Gençler hareketi ile Üniversite kıraylerinden, ortaokul öğrencilerine denli dünya bu kuruluşlanmanın içre bulunarak, faydalı maslahatlerde bulunmuşlardır. Kendisi başkaca, Birleşmiş Milel kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı kâin bir iş adamıdır ve iş hayatında da başarılı bir kariyere sahiptir. Antrparantez farklı poz ve yapılışlarda reislik pozisyonlarında da etkin olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal zeval ve pediatri sahaındaki çalışmalarını gayret kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal zeval projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş hayatındaki başarıları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çalışmaları, kıraylerin eğitim bilimi ve irfan sahaındaki ihtiyaçlarını karşıtlamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi kıraylerde örnek teşkil ederek gelişimi tetiklemektedir.

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kasap.name.tr/ https://turkiyesohbet.name.tr/ https://sungercesitleri.name.tr/ https://trafiksigortasi.name.tr/ https://turkiyeteknikservis.name.tr/ Heets Sigara Fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
Puff Bar