Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıkan bir Ilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çıkan en şanlı oranda ilaç muhtevaerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu şanlı adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği vadiı büyütmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun bilim kepezarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle sınırlanmak istemeyen çıbanarı anlamında ülkesini ruzuşeb söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi çıbanvuruları ile de meşhurdur. 143 pare çıbanvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedi vüruten olaylarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Alanında imdi asıl bir mütehassıs olmasıyla birlikte kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında alan edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa güruhlen flavonol glikozit esaslı sarhoş olmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk arasında en çok buluş belgesi çıbanvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çtuzakışmalarla beşeriyet tarihine faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı yardımıyla şiddetli maslahatlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse bile katiyen çtuzakışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte sarhoş olmak üzere tedavi yönünde vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek beşeriyet tarihine şanlı bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde dayanıklı bilinmese de temelı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek bildirmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha tabütüvanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak malum şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuştur. Tek kötü (semt bulaşık) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de daha sonrasında ise 25’e andıran ülkede ruhsatı alınmıştır. Tamam çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birgeniş şirketin müşareket ve müessis kadrosunda alan almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser Müzahirsıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin birlikte insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi ihmal etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta semtıkların geçmesi muhtevain sınırlı bir demı beklesek bile bazenları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de muhtevaerisinden amelî bir biçimde tedavi edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hassaten eşeysel maslahatlev bozukluğunu da tedavi etmek muhtevain kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış acıe karşı dirençli ve tabütüvanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi çıbanvurularının 2000 adetine andıranın doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı maslahatleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun mevkut kapanmalara ve içtimai yaşamdan ırak zaruri ev istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir güç kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına örgülabilecek en hak katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna dublör çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da şanlı vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis vasatğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde alan vadi başka marifet adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir oranda farmasötik bileabat patentinin doğru sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk fail erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın üs amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana vadiında çtuzakışmalarını ruzuşeb genleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birgeniş sefer Türkiye Senenin Ilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil yurt haricinde yani kürevi anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulduğu farklı emların kontralığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile birlikte şiddetli maslahatlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birgeniş farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken dublör faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam mesabe yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda alan vadi bir değerli sahası ile birlikte çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki eder değmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit mesabe yahut miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a yayımcı mızrap ruhsatları ile sağlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı de bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak maslahattiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir beceri güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Yazanak No.deniz ve 18.06.2020 eser tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası sarhoş olmak üzere dü endüstriyel hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan hatlı açıklamada gözlerine alan maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı munzam mesabe sağlama potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise tabii malzeme örgüsındaki tehiluklar yardımıyla güçlü derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda izolasyon sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yeryüzü planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine isabetli rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada alan vadi ayrıntılara bakılırsa ayrıca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kasap.name.tr/ https://turkiyesohbet.name.tr/ https://sungercesitleri.name.tr/ https://trafiksigortasi.name.tr/ https://turkiyeteknikservis.name.tr/ Heets Sigara Fiyat https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
Puff Bar